آلاگا

| نظرات 8 |
همه بچه‌های محل یک لقب داشتن که طبق رسم، بقیه بچه‌ها براشون انتخاب کرده بودند. به جز من و چندتا از بچه‌های دیگه که هم سن و سال هم بودیم. خب چهارپنج سال بیشتر نداشتیم و هنوز برای پیدا شدن اسمی درخور زود بود.
البته من را به خاطر رنگ چشم‌هایم گاهی گربه صدا می‌کردند؛ ولی ظاهرا این اسم به دلشون ننشسته بود. تا این‌که یک آلاسکا فروش با یخچال چرخدارش توی محل پیدا شد. من هم موفق شدم یک پنج‌زاری از مادرم بگیرم تا برای خودم آلاسکا بخرم. ولی تا به خودم بجنبم، آلاسکا فروش دور شده بود. پس با تمام توان فریاد زدم: آلاگایی... آلاگایی... . همه خندیدند و از اون به بعد شدم مهدی آلاگایی.

8 نظر

شما آقایون هم چه کار هایی میکنید ها...
یادمه دوستان برادرم و البته خود برادرم ایضا بچه که بودند برای یه دوستشون اسم گذاشته بودن و بهش میگفتن هویج. این اسم تا همین چندی پیش هم روی این بنده خدا بود و زنگ که میزد به داداشه یه هو صدای داداشم میومد: به بههههه سلام هویج...

×بانو! گفت:

:)) آخـــی...
پس از همون موقع بود که دلت میخواست سبیل گربه رو بکنی ;-)

..... گفت:

....

زینب گفت:

سلام
آخی
چه لقب بامزه ای! D:

حسن امیدی گفت:

به من هم می گفتن حسن کچل :))))

الی گفت:

خیلی خوش وزنه این لقب !

arshia گفت:

salam
mano yadetoon miyad?
webloge khodadarman???
alan in webloge man hastesh harchand ke neveshteham bishtar rooye kaghaz mimoonan ta tooye weblog.......www.sardardhayemanteghi.blogfa.com
khoshhalam ke oomady dobare

الی گفت:

نه نمی دانستم . برام جالبه که پیگیری می کنید و قابل احترام. آمار هفت هزارتایی ولگرد هم باعث خوشحالیمه.

پيغام خود را بگذاريد

لطفا برای ثبت نظرتان، در کادر زیر بنویسید حاصل جمع دو با دو چند می‌شود (به عدد لطف کنید) و سپس روی submit کلیک کنید. (شرمنده! آنقدر اسپم ارسال شد تا مجبور شدم این کد امنیتی را بگذارم.)

(required):

مهدي آريان هستم. اهل ري. مثلا روزنامه‌نگار شايد هم گرافيست. قرار است در اين وبلاگ مطالب طنز نوشته شود. حالا اگر ديديد گاهي جانم به لب رسيد و چرندي تحويل دادم - كه زياد هم از اين اتفاقات برايم مي‌افتد و معمولاهم چرند مي‌نويسم - اگر خوشتان نيامد، تقاضا دارم فحشم ندهيد و ادبيات شفاهي نثارم نكنيد. خب... مي‌توانيد درعوض، روي آن ضـربـدر - همان ضـربدر بالا، سمت راست را مي‌گويم - كـليك كنيـد و خــلاص!

درباره این نوشته

این صفحه حاوی یک نوشته است که توسط مهدي آريان در March 1, 2012 12:26 AM منتشر شده است.

در بازه... بفرمایید تو نوشته قبلی اين بلاگ بود

من و خودم نوشته بعدی اين بلاگ است

نوشته های اخیر را می توانید در صفحه نخست مشاهده نمایید و یا به آرشیو مراجعه کنید تا تمامی نوشته ها را مشاهده کنید.

با
قدرت مووبل تایپ 4.32-en