همان که همه‌مان داریم

| نظرات 2 |
نمی‌دانم تا به حال چقدر به آن توجه کرده‌اید. اصلا به آن توجه کرده‌اید یا نه؟! منظورم همان است که همه‌مان یکی از آن‌ها داریم: کوچک و بزگ، پیر و جوان، حتی به جنسیت هم ربط ندارد! زن و مرد. من یک خوش هیکلش را دارم.
منظورم دماغ است.
مطمئنا بی‌دلیل نبوده که خدا(وند حکیم) این دماغ را شالاپی چسبانده درست وسط صورتمان. شاید برخی به خاطر آن مغرورانه راه بروند و بعضی هم مظلومانه و بعضی هم اساسا شرمنده از داشتن آن. همه این‌ها هم فقط بستگی به فرم آن دارد وگرنه کارایی همه‌شان یکی‌است

پی‌نوشت: البته برخی هم استفاده سوء از آن می‌کنند. مثلا برای سرگرمی از آن استفاده می‌کنند. سرگرمی‌ای که خانمان برانداز است

2 نظر

آمنه گفت:

سلام
منم دماغ دارم!!!!!

ما هیچ ، ما نگاه گفت:

خب
والا ...
بله

می فرماید
تن آدمی شریف است به جان آدمیت
نه همی ( دماغ ) زیباست نشان آدمیت

پيغام خود را بگذاريد

لطفا برای ثبت نظرتان، در کادر زیر بنویسید حاصل جمع دو با دو چند می‌شود (به عدد لطف کنید) و سپس روی submit کلیک کنید. (شرمنده! آنقدر اسپم ارسال شد تا مجبور شدم این کد امنیتی را بگذارم.)

(required):

مهدي آريان هستم. اهل ري. مثلا روزنامه‌نگار شايد هم گرافيست. قرار است در اين وبلاگ مطالب طنز نوشته شود. حالا اگر ديديد گاهي جانم به لب رسيد و چرندي تحويل دادم - كه زياد هم از اين اتفاقات برايم مي‌افتد و معمولاهم چرند مي‌نويسم - اگر خوشتان نيامد، تقاضا دارم فحشم ندهيد و ادبيات شفاهي نثارم نكنيد. خب... مي‌توانيد درعوض، روي آن ضـربـدر - همان ضـربدر بالا، سمت راست را مي‌گويم - كـليك كنيـد و خــلاص!

درباره این نوشته

این صفحه حاوی یک نوشته است که توسط مهدي آريان در November 14, 2009 11:00 AM منتشر شده است.

باران آمد، تابستان رفت، ماه گم شد نوشته قبلی اين بلاگ بود

در انتظار حاج آقا نوشته بعدی اين بلاگ است

نوشته های اخیر را می توانید در صفحه نخست مشاهده نمایید و یا به آرشیو مراجعه کنید تا تمامی نوشته ها را مشاهده کنید.

با
قدرت مووبل تایپ 4.32-en